X

Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody by pliki cookies były zapisywane na dysku należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Logo Dziennik Gazeta Prawna to największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach. „Dziennik Gazeta Prawna" składa się z dwóch grzbietów: białego - o tematyce gospodarczej krajowej i zagranicznej oraz żółtego – o tematyce prawno-podatkowej.

W piątki ukazuje się magazynowe wydanie DGP, w którym treści newsowe ustępują miejsca tematyce bliskiej tygodnikom opinii: społecznej, biznesowej, kulturalnej oraz poświęconej nowościom technologicznym.
W ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku ukazują się stałe dodatki specjalistyczne - w wersji dla prenumeratorów: „Księgowość i Podatki", „Rachunkowość i Audyt", „Firma i Prawo", „Moja Firma", „Samorząd i administracja", „Prawnik", „Kadry i Płace", „Ubezpieczenia i Świadczenia", a w wersji kioskowej „Prawo na co dzień"oraz "KTV" (Kultura i program telewizyjny).


Wydawcą „Dziennika Gazety Prawnej” jest spółka INFOR Biznes, należąca do Grupy INFOR PL oraz Ringier Axel Springer Polska.
Logo Ogólnopolskie radio RMF FM to najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce. Rozgłośnia adresuje swój program do osób w wieku 25-39 lat, oferując najlepszą muzykę w formacie AC (Adult Contemporary) oraz najistotniejsze Fakty.
Stacja powstała w 1990 roku jako pierwszy prywatny, komercyjny nadawca w kraju. Od 2001 roku nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera rynku radiowego, każdego dnia gromadząc przy odbiornikach blisko 9 milionów słuchaczy.
RMF FM to także najsilniejsza marka radiowa i druga wśród marek medialnych w Polsce (ranking najcenniejszych polskich marek „Polska Marka” Rzeczpospolitej).


Stacja organizuje także wyjątkowe wydarzenia promocyjne i akcje specjalne w kraju, obejmuje patronatem medialnym ważne wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe oraz jako sponsor wspiera wartościowe inicjatywy.Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.06 s.